.

.

12 КОМПЈУТЕРИ француски Помине Тример, EBANKU Совети Нокти Раб од Нерѓосувачки Челик Лесна Насмевка Линија Секачи Плоча Модул со Рачки француски Совет Сечење Нож 5 Рез?

12 КОМПЈУТЕРИ француски Помине Тример, EBANKU Совети Нокти Раб од Нерѓосувачки Челик Лесна Насмевка Линија Секачи

DEN 358.80

Пристапност
Во достапна форма

Пакетот Вклучува : пакетот содржи 12 парчиња различни стилови на француски ноктите машина алатка, 1 парче справува со сечење нож и 5 парчиња резервни сечење снегулки, изобилство стилови и количини може да ги задоволи вашите потреби за DIY на доградба на акрилни нокти.Премиум Материјали : Виножито боја француски совет секачи се направени од не 'рѓосувачки челик, не е лесно да' рѓа, обновливи и лесно да се работи; на рачки француски совет сечење Нож е направен од алуминиум се справи и нерѓосувачки челик шушка, кои можат да ви помогнат да се создаде модерен и убави француски ноктите. 12 Стилови : француски насмевка линија гел машина алатки имаат 12 стилови, што може да помогне за да додадете различни чисти, прави, криви, вертикален, брановидна и други обрасци, употреба на француски ноктите машина за точните детали.Секој нокти маникир работ trimmers се достапни во девет големини, што може речиси во пресрет на сите ваши потреби.Лесен за Користење : Прво, нека акрилик суво за околу 15 секунди, потоа користете го насмевка линија машина работ нокти и занает ножот за да се создаде убава насмевка линија ви се допаѓа, ќе се применуваат различна боја лак на насмевка линија, направи вашите нокти или нозете изгледаат модерно.Широко Апликација : овие нокти работ плоча модули алатки се и погоден за професионални manicurist и ученик, совршен алатки за нокти салони, козметички салони, ноктите училишта, итн, исто така, добар за употреба дома за да се подобри помине уметност вештини во вашето слободно време, најдобриот подарок за вашите пријателки и вашето семејство.Како да го користите : . 1. Нанесете слој од јасно горниот слој на ноктите. 2. Оставете акрилик да се исуши за околу 15 секунди. 3. Користете го овој француски помине тример да се намали насмевка линија. 4. Се применуваат различна боја лак на насмевка линија.

Главните карактеристики

Избор на клиент