.

.

60W LED Помине Светилка - Батерија лак Фен Помине Гел Лекување на Машина со LCD Екран Интелигентни Индукција Лекување Светлина Помине Фен Светилка Гел Ноктите Машина за

60W LED Помине Светилка - Батерија лак Фен Помине Гел Лекување на Машина со LCD Екран Интелигентни Индукција

DEN 2951.76

Пристапност
Во достапна форма

【ПРОСТРАНА ПРОСТОР】 : На проширува криви обликот на ноктите лекување светилка проширува внатрешниот простор. 【АВТОМАТСКО ИНДУКЦИЈА】 : ноктите лепак стврднување машина има инфраред smart sensor. Кога LED екран покажува дека батеријата капацитет на потрошувачка достигне една мрежа, може да се приклучиш на адаптер во моќта приклучок за полнење. , Погоден за професионална и лична употреба, погоден за домашни, ноктите салон, итн. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ви благодариме за вашето разбирање. Ве молиме овозможи мала грешка поради прирачник за мерење.【БАТЕРИЈА】 : На лак фен усвојува безжична дизајн, батерија, изградена-во 5000m Ah поголем капацитет на батеријата, долго траење на батеријата, повеќе лесен за употреба, може да биде обвинет за 3 часа, и може да се користи до 9 часа, од кои во голема мера може да го подобри вашиот ноктите ефикасноста на работата. Кликнете на време копчето, по машината за да се започне, можете да го користите времето поставување копчето за да го поставите времето на 10-ТИ/30 ГОДИНИ/60-ТИТЕ/99 S. 【ИНТЕЛИГЕНТНИ ТЕКОТ ТЕМПЕРАТУРА ЗАШТИТА】 : На лак сушење светилка има вграден интелигентна контрола на температурата чип, кој може автоматски да се прилагоди на температурата на светлина кутија и да продолжи да се одржува постојана температура погодни за човечка кожа.Кога е во употреба, времето на екранот автоматски ќе светне; кога не е во употреба, времето на екранот автоматски ќе се исклучи.Ве молиме да земете во реалниот како стандард. Вклучување на прекинувач на машина база.36 светилка монистра се рамномерно распоредени, и ноктите на рацете или нозете може да се пече во 360°, ефикасно вршење на гел полирање и печење.Машина Со Големина На : Прибл.Во исто време, тоа ќе го одбројува времето за печење.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Ноктите Светилка Материјал : ABS Напон : 100-240 V Моќност : 60 W Батерија Тип : Литиум Батерија Капацитет : 5000m Ah Време на Полнење : 3 Часа Користење Време : 9 Часа Број на Светилка Монистра : 36 PCS Теоретски Светилка Мушка Живот : 50000 Часа Извор на Светлина Бенд : 365nm, 405nm/UV dual LED извор на светлина на Мерењето : 10-ТИ, на 30 години, 60-ТИТЕ, 99 S четири-опрема безболна, интелигентен режим на Зрачењето Гел Видови : Акрилик гел, тешко гел проширување, ПРЕДВОДЕНА гел, УВ гел и други гелови Погоден за : апарати за Домаќинство, ноктите салон, итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент