.

.

XYJ Фитнес Тракер Активност Тракер со отчукувањата на Срцето Следи SPO2 БП Smart Watch за iOS на Андроид Компатибилни Паметни Часовници за Мажи Спиење Квалитет Tracker Pedometer Smartwa

XYJ Фитнес Тракер Активност Тракер со отчукувањата на Срцето Следи SPO2 БП Smart Watch за iOS на Андроид Компатибилни

DEN 2289.60

Пристапност
Во достапна форма

?【2021 Најновите Стил Круг Smart Watch】- Ова smartwatch има 1.3" 3 D криви HD екран на допир, метална структура и мека дише бендови, што го прави многу удобен за носење и да гледа стилски и за мажите и за жените. ?【Чувајте ги вашите победи】 Што може да се види ако вашиот отчукувањата на срцето е местото каде што сакам со ова smartwatch.Се автоматски да бидете предупредени ако вашиот види открие висока или ниска отчукувањата на срцето. *Овој уред и да се однесуваат на софтвер, не се наменети за употреба во дијагноза на болест или други услови, или во лек, Ублажување, лечење или спречување на болести. ?【Smart Потсетник за Повици и Пораки】Со овој паметен фитнес тракер види, ти никогаш нема да пропуштите било важно повици Начин 2 : Скенирање на QR код (во прирачник за корисникот) директно;2. Како да се поврзете на smartwatch со СТАН ?Чекор 1 : вклучете го види, одете во Menu (мени) > Settings (поставки) > За да ги проверите Bluetooth името на штрек.Чекор 2 : Вклучете Bluetooth на вашиот мобилен телефон.Чекор 3 : Стартување на АПЛИКАЦИЈА на вашиот мобилен телефон и регистрирајте се на accountstep 4 : Следете ги во стан инструкциите за да ја креирате профил.Чекор 5 : Допрете го Уредот > + > SEARCH AGAIN на вашиот мобилен телефон, а потоа допрете го за да се поврзете.3. Ако јас го остави телефонот сам и употреба на водење на владата, тоа ќе синхронизација на водење на податоците во Стан по види се поврзува со телефонот повторно?Yes (да).По ре-конекција, smartwatch може автоматски да синхронизирате сите информации откако ќе ја отворите Апликацијата на вашиот телефон, податоци во smartwatch ќе ги чува податоците за околу 7 дена.Потоа можете да го погледнете и на работното време, брзина, растојание, и отчукувањата на срцето се промени за време на вашиот тренингот.

Главните карактеристики

Избор на клиент