.

.

Возачот на Меѓународните од Довер Saddlery тешка категорија одѕивот на гласачите Ќебе, Големина 70, Морнарица

Возачот на Меѓународните од Довер Saddlery тешка категорија одѕивот на гласачите Ќебе, Големина 70, Морнарица

DEN 3118.80

Пристапност
Во достапна форма

Возачот на Меѓународните од Довер Saddlery тешка категорија одѕивот на гласачите Ќебе дава вашиот коњ водоотпорен покриеност за удобност и топлина во зима е гризе времето.Дизајнот на ова ќебе беше суден, тестирани и совршенство на нашите сопствени Довер Saddlery коњи.Тоа карактеристики тешка, 600 denier полиестер надворешниот и 300 грама на поли пополни изолација.Мазна обвивка глајд модели над вашиот коњ е природен грб; пред рамо gussets нека вашиот коњ уживаат целосна слобода на движење.Од Довер Saddlery : лидер во equestrian производи за над 40 години нудејќи им на најдобар квалитет на коњ и јавач производи во текот на НАС.Возачот на Меѓународните од Довер Saddlery тешка категорија одѕивот на гласачите Ќебе, Големина 70, Морнарица - Возачот на Меѓународните од Довер Saddlery тешка категорија одѕивот на гласачите Ќебе дава вашиот коњ водоотпорен покриеност за удобност и топлина во зима е гризе времето.Дизајнот на ова ќебе беше суден, тестирани и совршенство на нашите сопствени Довер Saddlery коњи.Тоа карактеристики тешка, 600 denier полиестер надворешниот и 300 грама на поли пополни изолација.Мазна обвивка глајд модели над вашиот коњ е природен грб; пред рамо gussets нека вашиот коњ уживаат целосна слобода на движење.Пред тока-и-брзо затворање на фабрики имаат големи прилепува кои се лесни за употреба, дури и ако сте облечени во ракавици.Клучните карактеристики вклучуваат 300 грама на изолација, рамо gussets, стандард деколте со руно на withers, двојно пред затворање, координирање на веб surcingles и прилагодливи нога ремени.Достапни во повеќе бои и големини.Увезени.Машина за миење ладно.Прикачи сите токи пред миењето.Висат сува.Тајван полиестер ткаенини.За Довер Saddlery : Довер Saddlery само што нуди квалитет на производи за кои тие ќе ги користат за своите коњи, па можете да имате целосна доверба во вашиот секое купување.На Довер традицијата која започна во 1975 година продолжува и денес - користење на нивното разбирање на коњи и спорт подобро да им служи на equestrian клиентите.

Главните карактеристики

Избор на клиент