.

.

Кингстон Месинг KS8100DL Согласност Тенџере Додатен, Мат Црна

Кингстон Месинг KS8100DL Согласност Тенџере Додатен, Мат Црна

DEN 7669.68

Пристапност
Во достапна форма

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. .Солидна месинг изградба.Капе-слободен керамички диск кертриџ.Ѕид една дупка за инсталација.Удобен замав-рака spout.Вртливата двојно поврзувани spout, се прошири до 20". 8-5/16" spout висина. 1/2" IPS влезот конекција. 3.8 GPM/14.4 LPM spout проток на 60 PSI.Ладна вода конекција само.Корозија-отпорни заврши.Оваа тапа може да се пофали со задебелени букви, елегантен дизајн со своите цилиндрични стил.Како одлична алатка за брзо, лесно и модерно да се пополни садови, се елиминира вирус на вашиот зглобовите.Pot-спојници се корисни gadgets, поставени директно над шпоретот, обезбедување на лесно достапен вода.На свитлива замав раце на овој тенџере додатен овозможи со можност да биде продолжен достигне до 20" на должината и да се обезбеди долгорочна функција поради нивната здрав месинг изградба.Дополнително, dual рачки се спречат несакани вода spillage додека подобрување на современа тема.

Главните карактеристики

Избор на клиент