.

.

Дрвени Торта Стојат Acacia – 12 инчен Плоштад Торта Стои со 2 Шлаг Spatulas - Свадба и Роденденска Торта Пиедестал - Природни Дрво за Употреба на Партии, Ресторани – Многу Ст

Дрвени Торта Стојат Acacia – 12 инчен Плоштад Торта Стои со 2 Шлаг Spatulas - Свадба и Роденденска Торта Пиедестал

DEN 623.28

Пристапност
Во достапна форма

✅ПРИРОДНО ДРВО : Направен од 100% acacia дрво, ова е како торта стојат може да се добие.Acacia е 100% одржлив и врвен квалитет на дрво, што го прави потполно храна безбеден начин да декорирате вашиот колачи. ✅ ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ : едноставно измијте со топла сапуница вода и да се исуши. ✅ТОРТА ДЕКОРИРАЊЕ РЕЗЕРВИ : 1 Acacia дрво торта стојат, 2 шлаг spatulas кои може да се создаде сите видови на модели на торта, cupcake.Тоа е идеален за секој десерт, и совршен за свадби, партии, и прикажува. ✅ИДЕАЛЕН ЗА ГОЛЕМИ ТОРТИ : Ова украсување стојат мерки 12" во дијаметар и 3.2" во височина.Тоа е стабилен и здрав доволно за двете мали и големи торти. ✅ 100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање на : RABAHA Торта Стојат поставени доаѓаат со 100% пари гаранција за враќање на, без прашања праша.Ако не сте целосно задоволни со вашата нарачка, ние ќе ви ги даде вашите пари назад!Кликнете на "Додади во Кошничка" и "Купи сега".Материјал Тип : Acacia Дрво.

Главните карактеристики

Избор на клиент