.

.

CffdoiFanh Бенто Кутија, Стакло Појасни отпорни на Топлина Стакло Мали Мини Ручек Кутија Додаток во исхраната Кутија Микробранова Ручек Кутија (Боја : Жолта)

CffdoiFanh Бенто Кутија, Стакло Појасни отпорни на Топлина Стакло Мали Мини Ручек Кутија Додаток во исхраната

DEN 522.24

Пристапност
Во достапна форма

Се ЗАШТИТАТ СЕБЕ си И ВАШИТЕ најблиски : Нашата Бенто Кутија е направен од 100% ВИСОКО Квалитетен не ' Рѓосувачки Челик.Тоа е БЕЗБЕДНО опција за Вас и за Вашето Семејство, тоа е исто така Добра за животната Средина, СОВРШЕН за на училиште, канцеларија, патувања, излети, кампување. ●Отстранлив силикони печат за лесно чистење.Anti-fouling и анти-мирис.Совршен бенто, овие стаклени садови се совршени за складирање. ●Вграден вентилација-Ако сакате контејнер кој може да се стави директно во микробранова печка или печка, се погледне за стакло сад со вграден-во пропустливи под заклучување на капак. ●Овој тип на капакот обезбедува запечатени за складирање треба да се задржи вашата храна, свеж и удобен, греење на храна во неколку секунди. ●Запечатени, водоотпорен силикони печат, не bisphenol A пластичен капак.Име на производ : Три парче сет на високо borosilicate отпорни на топлина стакло crisper Material : висок borosilicate отпорни на топлина glass Packing : три packs Color : розова, сина, yellow Application : микробранова печка, фурна, dishwasher Product карактеристики : отпорни на топлина и ладно отпорни, не е лесно да се нула, лесен за чистење.

Главните карактеристики

Избор на клиент