.

.

Puma Men ' s Одблесокот Јакна

Puma Men ' s Одблесокот Јакна

DEN 660.72

Пристапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 65% Памук BCI, 35% Полиестер.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.Редовно се вклопуваат.Направени со dry CELL : Ткаенини фитил влага далеку од кожата да ви помогне да бидете сува и удобно.Аспиратор со bungee канапи за прилагодливост и двоен странични џебови за чување.Комплетна поштенски затворање.Ние ли опфатени за на судот се игра и надвор од судот изгледа.На Гилберт Јакна од ПУМА Карики карактеристики ергономски cutlines, плус dry CELL влага-wicking ткаенина наменета да ви ги feelin' како свежо како што изгледа.Карина L зема инспириран од стилови, од 80-тите години - се толкува да одговара на денешниот лежерен патики изгледот на Калифорнија плажа градови.Кожени горни е потенцирана од страна на перфорирани vamp и ПУМА formstripe.Врв на чевли е новиот cupsole инструментално иако со малку покачена единствена платформа со текстура интерес за пети и пета област и мачка брендирање во medial.На Soft Foam+ sockliner обезбедува супериорни амортизирање и оптимална удобност за секој чекор на вашиот ден.

Главните карактеристики

Избор на клиент