.

.

3 ФАН ФАХ 115V 14 ДЛАБОКО 330CFM (Пакување од 10)

3 ФАН ФАХ 115V 14 ДЛАБОКО 330CFM (Пакување од 10)

DEN 1850.40

Пристапност
Во достапна форма

Тип : - Фан Послужавник, Напон - Текст : - 115 VAC, Спецификации : - Фан Послужавник, AC, 3 Фанови, 330 CFM, Големина / Димензија : - 14.00" L x 19.00" W x 1.75" H (355.6 mm x 482.6 mm x 44.4 mm), Превозот Информации : - Испратени од Digi-Key, Тежина : - -.Доведе Слободни Статус / Ro HS Статус : Олово слободни / Ro HS Согласност.Влага Чувствителност Ниво (MSL) : 1 (Неограничено).Стандарден Пакет : 1. Други Имиња : 1053-1301.

Главните карактеристики

Избор на клиент