.

.

WIDIA 2012690 Копија Мелници M270 Серија Вметнете MM Големина, 0.1 MM Чип Дебелина Калај Карбид BR_32 Топката Носот

WIDIA 2012690 Копија Мелници M270 Серија Вметнете MM Големина, 0.1 MM Чип Дебелина Калај Карбид BR_32 Топката

DEN 5937.12

Пристапност
Во достапна форма

WIDIA 2012690 Копија Мелници M270 Серија Вметнете MM Големина, 0.1 MM Чип Дебелина Калај Карбид BR_32 Топката Носот.M270 INSERT (внеси).Кога ќе се купи WIDIA производи, како што се купување врвна изведба и алатка за живот.За повеќе од 90 години, WIDIA Производи Група има дефинирано извонредност во иновации, технологии и услуги на клиентите.Нашата филозофија е едноставна—бидете најдобри.Доаѓаме од скромни почетоци, но нашето внимание и цврстина се задржи ни да напредуваат во место на пазарот.Како индустрија-водечки производител на резен алат, WIDIA понуди комплетно портфолио на прецизност-дизајнира, развива производи.Со илјадници Вртење, Мелничката, Holemaking, Прислушување, и Инструментално Системи производи; ќе најдете се што ви е потребно од еден единствен извор.Кога ќе се купи WIDIA производи, како што се купување врвна изведба и алатка за живот.Ние живееме во првите редови на технологија, секогаш се стреми за совршена комбинација на иновација и сигурност.Одговара на повеќето експанзивна портфолио на прецизност-инженерство производите со глобален, специјализирани мрежа на Овластен Дистрибутер партнери и ќе имаат моќ, која доаѓа само од WIDIA.

Главните карактеристики

Избор на клиент