.

.

lovediyxihe Храна Складирање Ориз Складирање Сад 5kg Дрвени,Зрна/Ориз/Брашно Запечатена Кутија Dustproof Складирање Бин со Мерење на Кујната за Складирање и Организација Ори?

lovediyxihe Храна Складирање Ориз Складирање Сад 5kg Дрвени,Зрна/Ориз/Брашно Запечатена Кутија Dustproof Складирање

DEN 892.80

Пристапност
Во достапна форма

Помогне да го Организирате Вашата Кујна и Провизии: се Замисли будење секое утро и одење до кујната за да се направи некои појадок, се најде се што е уредно организирани.Со посебен запечатување механизам, лесно можете да го отворите или затворите нашите пластични контејнери.Направени од високо квалитетни природни карбонизација на пауловнија, тоа се еколошки,не - токсични и здрави.Може да задржи исхрана составот на ориз за долго време.Ориз складирање сад со капак е dustproof и го задржува чуваат ориз чисти.Идеален за чување на суви материи во провизии како што жита, брашно, шеќер, кафе, ориз, зрно, грав, ореви, овошје, храна за миленичиња, печење материјали и повеќе Спаси многу простор за вашата кујна и кабинети за подобро кујна организација.Направени од високо квалитетни природни карбонизација на пауловнија, тоа се еколошки,не - токсични и здрави.Капацитет : 5 кг.Производ големина : 29 X 24 x 20.5 cm.Ориз складирање сад со капак е dustproof и го задржува чуваат ориз чисти.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.Пластовидно Дизајн: Со пластовидно дизајн, овие пластични садовите за складирање ќе го направи поефикасно искористување на секоја педа од вашата домашна кујна.

Главните карактеристики

Избор на клиент