.

.

Grier Абразиви Монтирани Точка W237, 1-1/2 x 1 - 1/4x1-1/2 месо тело, 60, Црвено - Pkg Количина 50, (се Продава во пакување од 50)

Grier Абразиви Монтирани Точка W237, 1-1/2 x 1 - 1/4x1-1/2 месо тело, 60, Црвено - Pkg Количина 50, (се Продава

DEN 6003.12

Пристапност
Во достапна форма

БРЕНД : Grier Абразив.АБРАЗИВЕН МАТЕРИЈАЛ : Алуминиум Оксид.РОНКИ : 60. ОДДЕЛЕНИЕ : Среден.ДИЈАМЕТАР ИНЧИ : 1-1/2. Grier Абразиви Монтирани Точка W237, 1-1/2" x 1" - 1/4x1-1/2 месо тело, 60, Red Mounted Точка,/O Медиум, Цилиндар, Макс. ВРТЕЖИ во минута 22500, Вит Bond Specification : БРЕНД : Grier Abrasive ABRASIVE МАТЕРИЈАЛ : Алуминиум Oxide GRIT : 60 GRADE : Medium DIAMETER ИНЧИ : 1-1/2 THICKNESS ИНЧИ : 1 MAXIMUM ВРТЕЖИ во минута : 22500 SHANK ГОЛЕМИНА : 1/4x1-1/2 COLOR : Red APPLICATION : Општи Purpose PACKAGE КОЛИЧИНА : 50 STYLE : Монтирани Point TYPE : W237 SHANK ДИЈАМЕТАР ИНЧИ : 1/4 SHAPE : Cylinder SHANK ДОЛЖИНА ИНЧИ : 1-1/2.

Главните карактеристики

Избор на клиент