.

.

KEM Fascia и Целулитот Смена Стомакот Стомак Масажа Активира Точка Massager Стап Топки 2 Piecss

KEM Fascia и Целулитот Смена Стомакот Стомак Масажа Активира Точка Massager Стап Топки 2 Piecss

DEN 1195.20

Пристапност
Во достапна форма

Име на производ : Стомакот Масажа Активира Точка Massager Стап Топки 2 Piecss УБЛАЖУВАЊЕ : Одличен начин да работат на оние јазли и болка во мускулите и кога се уморни после работа на целиот ден,Корисни за Ублажување на болки, болки, и јазли насекаде Во Вашето Тело.THYSICAL ОБЈЕКТИ : масажа ролери добро за физикална терапија објекти активира точка масажи,Големи копчиња даде длабоко ткиво масажа,ефективно да помогне да се намали myofascial болка,можете да ги користите со Болка Крем.RELAXE СПА : Работи надвор јазли и вкочанетост, добива мускулите загреани до и предница, се опушта напнатоста.Чува дома, и уште на вашето работно место за зацврсна "1 минута спа одмор." можете да ја користите со Целулитот Крем & Мускулна Релаксација Крем,Масажа Лосиони.Телото Струже.Се ЧУВСТВУВА НЕБЕСЕН : прекрасно е, од гледна точка на лице се прави масажа,Прекрасно Дрво Massager - Ролни тивко и Ефикасно.Спецификација на производот Материјали : Дрво Бои : Дрво Големина : 37.4 cm x 6.5 см(14.7" x 2.5") x2 Тежина : околу 500g Пакет се Вклучени 2 x Стомак Ролери Massager.

Главните карактеристики

Избор на клиент