.

.

Lipper Меѓународни Бамбус Дрво Салата Сад, Мали, 7 Дијаметар x 2.25 Висина, Еден Сад

Lipper Меѓународни Бамбус Дрво Салата Сад, Мали, 7 Дијаметар x 2.25 Висина, Еден Сад

DEN 354.48

Пристапност
Во достапна форма

Совршен за салати, овошје, па дури и житни и надополнува секоја décor.Индивидуа со големина на мал сад се совпаѓа со поголем сад (се продава одделно).Направен од бамбус дрво, природните и обновливите извори на ресурси.Лесно да се грижи за Рака мие само. 1 бамбус дрво салата сад - Мерки : 7" дијаметар x 2 1/4" висока.Lipper Меѓународни обезбедува исклучително ценети предмети за кујна, дом, канцеларија, и детето playroom.Познат по својата функционалност и убавина, секој од нашите производи е индивидуално направена од најдобрите квалитетни материјали.Овие уникатни чаши се направени од бамбус дрво која е совршен за секој ентериер.Ги користите за да се одржи на овошје, служи салати, или само да ги красат околу вашиот дом.Рака мие со благ сапун и кул вода.Не се впие.Не се стави во машина за миење садови, микробранова или фрижидер.Екстремни промени во температурата ќе предизвика материјал да се бори со текот на времето.Сува темелно.Повремена употреба на минерални масла од внатре ќе помогне во одржување на својот изглед.Додатоци во слики не се вклучени.Сите наши Цреша Заврши чинии се направени од Rubberwood одгледува на одржливо успеа и берат насади.На светли тонови на цреша донесе топлина за секоја табела и контраст убаво со темни површини.Нашите обоени Acacia чинии се далеку нашите најпопуларни, и изгледаат одлично во многу домови.Нашите Acacia е одржливо извори од успеа шуми.Сите наши Орев Заврши чинии се направени од Rubberwood одгледува на одржливо успеа и берат насади.Богатите, темно орев заврши додава модерна елеганција на секоја маса.Селски е тренд кој стана стил.Има соба за кората предност во скоро секој дом оркестарот стил сега.Проверете ги и сите на различни Acacia Кората производи ние има - многу се популарни за свадба маса settings!Нашите Acacia е одржливо извори од успеа шуми.

Главните карактеристики

Избор на клиент