.

.

ACCDUER Жито бин 10KG Ориз Складирање Сад+ 15KG Ориз Складирање, Сад Погодно за Чување на Храна, Овошје и Житарици Кујна Складирање и Организација Ориз Складирање Кутија

ACCDUER Жито бин 10KG Ориз Складирање Сад+ 15KG Ориз Складирање, Сад Погодно за Чување на Храна, Овошје и Житарици

DEN 1276.80

Пристапност
Во достапна форма

Совршен за Кујна Складирање : Погоден за содржат брашно, шеќер, закуски, поп, здрава органска храна, сува храна, или појадок жита.Со посебен запечатување механизам, лесно можете да го отворите или затворите нашите пластични контејнери.Направени од високо - квалитетни PP материјал, тоа не содржат bisphenol A, тоа се еколошки и невкусна.Разумен структура за чување на повеќе предмети.Погоден за вчитување ориз,брашно,пченка,грав,зрна, сува материја,итн. 4-двострано Запечатување Капаци : Тие се течење-доказ, така што ниту влага, ниту воздух може да навлезат.Ова ќе го задржи вашето сува храна свежо и уредно.Спаси многу простор за вашата кујна и кабинети за подобро кујна организација.Спецификации : Боја : Како Shown Material : PP Производ Големина : 38.5*23.5*33cm Производ Големина : 38*23.5*26.5 cm Производ Тежина : 1079g Производ Тежина : 960g Пакет, Вклучувајќи 2 x Ориз Складирање Контејнер Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.РИЗИК ИНВЕСТИЦИИ:Нашите житни садовите за складирање дефинитивно ќе победи вашата љубов.Ако имате било какви прашања, можете да не контактирате преку е-маил.Ние ќе ви даде задоволителен одговор во рок од 24 часа.

Главните карактеристики

Избор на клиент