.

.

CUJUX Јакна Лето Вентилаторот за Ладење Облека 3-Speed USB Климатизација топлотниот удар Надворешни Работи Рефлективен Слој (Боја : А, Големина : 3XL Код)

CUJUX Јакна Лето Вентилаторот за Ладење Облека 3-Speed USB Климатизација топлотниот удар Надворешни Работи Рефлективен

DEN 7200.00

Пристапност
Во достапна форма

Сезона : All.Пол : Жените и Mens,Машки и Женски.Повод : Секојдневниот,На Повик.Материјал : 100% Полиестер.Квалитет : Текстура преку висока густина ткаење тенок материјал, подобрување на воздушниот отпор, да носат удобни, извонредна тактилни, погоден за климатизација облека материјали.Воздух-условени облека ќе vaporize пот и да ви удобно кул.Сезона : All Sex : Жените и Mens,Женски и Male Occasion : Дневна,Casual Material : 100% Polyester Quality : Текстура преку висока густина ткаење тенок материјал, подобрување на воздушниот отпор, да носат удобни, извонредна тактилни, погоден за климатизација облека материјали.Воздух-условени облека ќе vaporize пот и да ви удобно кул.Барање и го постави содржина : во фабриката, отворено, кујна, земјоделството, одмор, надворешна градина и други тешки климатизација средина, преку оптимизирање на температурата на телото, може да го подобри ефикасноста на работата.Во меѓувреме, countermeasure, исто така, е ефикасен за да топлотниот удар.Должина на ракав : Full Fit : Одговара на сличен легален начин да size Stable фан интерфејс, не е лесно да исклучување.

Главните карактеристики

Избор на клиент