.

.

21.6 V 3000mAh Замена V6 Батеријата Компатибилен за Dyson V6 Батеријата SV04 DC58 DC59 DC61 DC62 DC72 DC74 Апсолутна Животинско Motorhead Тенок SV03 SV05 SV06 SV07 SV09 595 650 770 880 967810-03 967810-02

21.6 V 3000mAh Замена V6 Батеријата Компатибилен за Dyson V6 Батеријата SV04 DC58 DC59 DC61 DC62 DC72 DC74 Апсолутна

DEN 837.12

Пристапност
Во достапна форма

☆【 Спецификација 】 Батерија тип : Литиум-јонска; Капацитет : 3000m Ah Реалниот Капацитет; Напон : 21.6 V без меморија ефекти. ☆【 Широк компатибилност 】 Одговара за Dyson DC58 DC59 Motorhead DC61 DC62 DC62 Животинско V6 Animalpro V6 Апсолутна 595 650 770 880 SV03 SV04 SV05 SV06 SV07 SV09 VTC4 Дел Не : 965874-02 967810-03 967810-02 967810-23 210405-01 210692-01 210691-01 209560-01 209476-01 209472-01 209432-01 204720-01. ☆【 Безбедност во текот тековната заштита и така натаму. ☆【Лесно да се Инсталира Прекуструјна заштита : Црвено светло ќе светне; Краток спој или прегреат : Црвени и сини светла блескави.Без мемориска ефект може да биде обвинет или празни како што е потребно, без губење на капацитетот. ☆【Враќање и Замена Политика】во Рок од 30 дена од купувањето, ние нудиме целосна парите назад ветување.Ние, исто така, ќе слободно размена на производ или ви даде некои наплата ако тоа се неисправни во рок од една година купување.Ако било какви прашања за овој производ, ве молиме да се чувствуваат слободни да побарате во Q&А или ни е-мејл. 24 x 7-мејл поддршка.XYT-TECH е производител за производство на високо-квалитетни производи и обезбедување на подобри услуги за нашите клиенти.Нашите производи ги покрива безбедна, сигурна батерии и полнач полначи.Компатибилен Дел Броеви : . 965874-02 967810-03 967810-02 967810-23 210405-01 210692-01. 210691-01 209560-01 209476-01 209472-01 209432-01 204720-01.

Главните карактеристики

Избор на клиент