.

.

Нерѓосувачки Челик Хривнија Mandrel, Круг Хривнија Mandrel, Гума Накит‑поправка на Работниците за Накит одлуки

Нерѓосувачки Челик Хривнија Mandrel, Круг Хривнија Mandrel, Гума Накит‑поправка на Работниците за Накит одлуки

DEN 1118.16

Пристапност
Во достапна форма

На гумен чекан во комбинација со нараквица mandrel може да ви помогне да го прилагодите деформирани прстен и нараквица.Овој производ е многу погодна за накит одлуки и накит поправка на работниците.Изработени од нерѓосувачки челик, тоа е да се носат‑отпорни, и не рѓа.Оваа алатка е специјално користи за да се направи накит, кои се многу удобен и практичен.Тоа може лесно да зголемиш прстени и мерка хривнија големина, прстени и нараквица поправка алатка.Функција : 1. На гумен чекан во комбинација со нараквица mandrel може да ви помогне да го прилагодите деформирани прстен и нараквица.2. Изработени од нерѓосувачки челик, тоа е да се носат‑отпорни, и не рѓа.3. Оваа алатка е специјално користи за да се направи накит, кои се многу удобен и практичен.4. Тоа може лесно да зголемиш прстени и мерка хривнија големина, прстени и нараквица поправка алатка.5. Овој производ е многу погодна за накит одлуки и накит поправка на работниците.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Нараквица Mandrel Function : Мерка на големината на нараквица, за нараквица на одлуки.Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик, Rubber Bracelet Mandrel Должина : Околу. 30.5 cm/12in Package Листа : 1 x Bracelet Mandrel 1 x Гумен Чекан.

Главните карактеристики

Избор на клиент