.

.

General Motors Chevrolet GMC Камион Митинг Ленти Decals за Полнење - ЦРВЕНАТА

General Motors Chevrolet GMC Камион Митинг Ленти Decals за Полнење - ЦРВЕНАТА

DEN 631.20

Пристапност
Во достапна форма

1 - 29" x 48" Двојна Митинг Панел Ленти. 29" х 84" Двојна Панел Ленти.За инсталација на хаубата, покривот, и задната врата.Squeegee & Инструкции.Ова е една точна репродукција, ГМ Реставрација Делови decal комплет за 1970-2012 Камиони.На овој корисник-целосен комплет опрема ти со се што е потребно да го вратите вашето возило во неговата оригинална изглед.Овој комплет е екран печатени да одговара на ОЕМ бои и е најточна decal полнење на располагање.Ова не е како другите колекции на .Тоа е точно, лиценциран и се прифатени како индустриски стандард за concourse реставрации.Феникс Graphix е горд за да и официјално ја објави својата презентација на Chevrolet GMC Камион Митинг Ленти Decal Комплет.

Главните карактеристики

Избор на клиент