.

.

Преносни Виткање Стигнале Фан,Долго stanby, Ниска Decibel,Тресење на Главата,romote Контрола, Безжични Фанови,Home Office Мини Електричен Вентилатор,Преносни Моќ Банка Водат Фан,

Преносни Виткање Стигнале Фан,Долго stanby, Ниска Decibel,Тресење на Главата,romote Контрола, Безжични Фанови,Home

DEN 617.52

Пристапност
Во достапна форма

Име на производ : Преносни виткање стигнале фан Работно време : 6-25 H Производ модел : BG202 Chargeing време : ≥4 H Главен материјал : Алуминиум легура ABS пластика Акустично ниво на звук:30-40db Батеријата модел : Литиум батерија 18650 Празнење моќ 1.3-4. 8 W Полнење модел : 3.7 V 10000m Ah Chargingcurrent : 2 A Големина на : 201 *98*1 038mm Полнење напон DC5 V Тежина : 1098g Брзина : 2.3 - 40m/s.Различни големина корекција, свитлива и лесно да се носат Погоден за повеќе сценарија Изградена-во 7200m Ah батеријата, батерија живот 6-25 часа Ниско ниво на бучава, потивок и поудобно.преносни моќ банка водат фан,Мулти функционални стигнале виткање фан.Боја Мешани достапни,1 кутија (10 сетови) единечна цена $29.9. Производ големина на стигнале виткање фан прилагодување на Агол : 180% прилагодување на Работното време : 4-15 часа Бучава decibel : 1.3-4.8 W време на Полнење : 4-5 часа на Испуштање на енергија : 1.3-4. 8 W Работи правец на ветер : 2. 3-4.0 m/s.Мобилен модел : 3. 7 V7200m Ah Главен материјал : алуминиум легура/ABS пластика време на Мирување : 6-255 часа на батеријата Производ големина : 197*197*220 MM (укината) Производ големина : 197*197*990 MM (издолжена) Пакување големина : 51.5*51.5*53 CM (8 единици/кутија) Извршен стандард : GB4706. 27-2008/GB4706.1-2005 Функција : Може да се чуваат и преклопени, (десктоп, земја) интегриран долго траење на батеријата најдолг школка употреба 6-25 часа, поддршка четири-брзина на ветрот на вредноста 180° напред и назад флип правец на вредноста, може да се поддржи употребата на сила банка.

Главните карактеристики

Избор на клиент