.

.

1958 Topps # 58 WT Уметност Schult Вашингтон Сенатори (Бејзбол Картичка) (Тим Име во Бели Букви) NM Сенаторите

1958 Topps 58 WT Уметност Schult Вашингтон Сенатори (Бејзбол Картичка) (Тим Име во Бели Букви) NM Сенаторите

DEN 2760.00

Пристапност
Во достапна форма

Варијација Тим Име во Бели Букви.Сликата прикажана е вистински скенирање на картичка ќе биде прима.Мора да се има за секој фан!.Одлично за било Вашингтон Сенатори колектор.Ние сме #1 продавачот на гроздобер карти онлајн, Деканот на факултетот за Картички има над 1,5 милиони спортски картички во инвентар. 1958 Topps # 58 WT Уметност Schult Вашингтон Сенатори (Бејзбол Картичка) (Тим Име во Бели Букви) NM Сенатори.Тимот Име во Бела Letters Dean Картички беше основан во 2001 година од страна на Деканот Hanley, колеги картичка колектор, и стана водечки онлајн продавачот на гроздобер спортски картички и не-спортски картички.Нашите инвентар се зголеми на повеќе од еден милион гроздобер картички и ние имаме персонал на 14 вработени и 5000 квадратни.ft.канцелариски простор во Синсинати, Охајо за да ви нуди брз и лична услуга.Декан, исто така, има напишано две книги за собирање на гроздобер безбол картички.Ако вие ќе ни даде можност да се заработи вашиот бизнис, ќе ви биде мило што сте го направиле.Ние гарантираме за тоа!SN : B58 T 05 9994.

Главните карактеристики

Избор на клиент