.

.

SE Тешки-Должност 12-Парче Вдлабната Кожа Удар Сет со Патент Торбичка - 791LP

SE Тешки-Должност 12-Парче Вдлабната Кожа Удар Сет со Патент Торбичка - 791LP

DEN 455.76

Пристапност
Во достапна форма

Тешко да се најде, шупливи удар во собата за прецизни дупки во кожа или од пластика. 12 индивидуални удар големини (инчи) : 1/8", 5/32", 3/16", 7/32", 1/4", 5/16", 3/8", 7/16", 1/2", 9/32", 5/8", 3/4".Машински дијамант-ткаеше зафат за безбедна, не се лизга се одржи под чекан.Топлина-закорави, висок јаглероден челик конструкција за долготрајна острина и издржливост.Доаѓа во zip-up торбичка за поедноставено чување и тренспорт.SE е горда да ви донесе овој висок квалитет, јаглероден челик, конструиран, Тешки-Должност 12-Парче Вдлабната Кожа Удар Сет со Патент Торбичка.Овие лесен-за-удар алатки токму удар дупки во заптивка материјал, кожа, светлина мерач лим, винил, и други слични материјали.Тие имаат цврстина на 48 HRC.На шупливи удари во овој сет функција остри прецизно сечење на рабови за чисти, прецизни дупки, и крос-ново изведени knurled шахти за доследна зафат.Изградена од јаглероден челик за издржливост, овие високо квалитетни шупливи удари дојде со своите zip-up складирање торбичка.Секој удар е гравирани со удар дијаметар на задник-крајот на печат.Удар дијаметри се вклучени : 1/8", 5/32", 3/16", 7/32", 1/4", 9/32", 5/16", 3/8", 7/16", 1/2", 5/8", и 3/4".Важно : Избегнувајте добивање на фалсификувани предмети.Вистински SE производи дојде со нашите SE логото на пакувањето.SE производи се квалитетни објекти за исклучително поволни цени.SE е посветена на обезбедување на клиентите со најдобар извор за вредност е можно на пазарот.Ќе уживате во функција, издржливост и вредноста на оваа SE 791 LP Тешки-Должност 12-Парче Вдлабната Кожа Удар Сет со Патент Торбичка има да понуди секој пат кога ќе ја достигне за него.SE е регистрирана трговска марка заштитена од НАС трговска Марка Закон.

Главните карактеристики

Избор на клиент