.

.

Sanabul Битка Фалсификувани Muay Тајландски Кик-Бокс Шин Стражари

Sanabul Битка Фалсификувани Muay Тајландски Кик-Бокс Шин Стражари

DEN 1307.52

Пристапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Зголемена заштита.Sanabul едно парче Високо Влијание заштита пена беше специјално развиен за да го заштитите вашиот shins за време на спаринг.Продолжува-чекор заштита за заштита на вашите нозе за време на спаринг или обуки.Зголемена заштита.Sanabul едно парче Високо Влијание заштита пена беше специјално развиен за да го заштитите вашиот shins за време на спаринг.Продолжува-чекор заштита ергономски контури на ногата и заштитува вашите прсти во текот на интензивна спаринг сесии.Брза рака систем.Две рака кука и јамка затворање гарантира удобно се вклопуваат и да се минимизира шин guard движење.Перформанси ги исполнува издржливост.Битка Фалсификувани шин чувари тројна stitched во текот на целиот шин guard за додаде засилување и издржливост.Најчестите големина за возрасни под 6'2 инчи е Средна големина.

Главните карактеристики

Избор на клиент