.

.

супена лажица Јапонски Керамички Лажици Домаќинство Ориз Лажица Креативни Симпатична Личност Ретро Супена Лажица Десерт Лажица (Боја : Сива)

супена лажица Јапонски Керамички Лажици Домаќинство Ориз Лажица Креативни Симпатична Личност Ретро Супена Лажица

DEN 636.00

Пристапност
Во достапна форма

Направени од високо-квалитетна керамика, таписерии изработка, здравје и заштита на животната средина.Мазна површина, креативна личност рака-насликани мала лажица.Лесно да се чисти и се помалку склони кон гребнатини.Погоден за микробранови печки, дезинфекција кабинети и dishwashers.По нарачка, нашите производи ќе ви бидат доставени во рок од 9-16 дена.Име : керамички лажица Боја : сива, црна, brown Material : Керамички Големина : 4 cm во дијаметар и 13.5 см во должина Погоден за : микробранови печки, dishwashers, дезинфекција кабинети Карактеристики : уникатен дизајн, еколошки, практични, убава Нашите производи, грижете се-бесплатно осигурување на квалитетот, ако ви треба помош, ве молиме испратете ни e-mail.

Главните карактеристики

Избор на клиент