.

.

144 Пакети на Tweezer сет

144 Пакети на Tweezer сет

DEN 4361.76

Пристапност
Во достапна форма

Боја : Сребро.Материјал : Метал.Масовно Го Купува.Совршен за професионални или домашна употреба, оваа 2-парче Пинцети Сет карактеристики удобен режа-стил на дизајн.Приближната мерења : 3" долго со 1/8" широк совет површини и 11/16" дијаметар прст отвори.Доаѓа спакувана во блистер пакување.

Главните карактеристики

Избор на клиент