.

.

2 парчиња 35000 ВРТЕЖИ во минута Електрични Нокти Датотека Вежба Нокти Педикир Машина, Преносни Електрични Ноктите Машина Нокти, Ниско ниво на Бучава и Вибрациите, Че?

2 парчиња 35000 ВРТЕЖИ во минута Електрични Нокти Датотека Вежба Нокти Педикир Машина, Преносни Електрични Ноктите

DEN 1559.52

Пристапност
Во достапна форма

Погоден за професионални салон употреба и за лична употреба.Поголема брзина и помалку бучава, помалку вибрации и подобра стабилност направи овој производ исклучително мазна и еластична.Ефикасно преструктуирање помине работ и burnish помине површината.Со високи перформанси : На електрична ноктите машина со прилагодлива контрола на брзината од 0 до 35,000 вртежи во минута, особено за кревка и груба ноктите, напред и обратен преклоп се флексибилни за работата на левата и на десната рака. Мулти-цел, тоа може да се користи за да се скратува callous cuticle, ги отстранува тешко гел, исто така, се врши за резба, пескарење, полирање, дупчење, итн.3 инчен Пакет Тежина : Околу.Карактеристики : 1.Ова електрична ноктите машина може да се користи за резба, пескарење, полирање, дупчење, итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент