.

.

TETI Li‑ion Батерија 21.6 V Замена на Батеријата 3000mAh за V6 DC58 DC59 DC61 DC62 Правосмукалка Додатоци

TETI Li‑ion Батерија 21.6 V Замена на Батеријата 3000mAh за V6 DC58 DC59 DC61 DC62 Правосмукалка Додатоци

DEN 1226.16

Пристапност
Во достапна форма

Li‑ion Батеријата Најновите батеријата core за да се обезбеди безбедно функционирање, вграден во повеќе безбедноста заштита од над‑бесплатно, над‑испуштање, над‑струја.Високи перформанси, исто така, обезбедува краток спој заштита и стабилен напон коло, повеќе побезбедно.Надгради за замена на батеријата компатибилен за V6 DC58 DC59 DC61 DC62, овозможува подолг живот. 3000mah висок капацитет на батеријата нуди долго‑траен перформанси и издржливост.Лесно да се замени, само да потрае од напојување во машината и да го замени со нов напојување.Спецификација : Предмет Тип : Батеријата Материјал : ABS+PC Боја : Како што е прикажано на сликата Производ Големина : Прибл. 13x7.5x9cm / 5.1x3.0x3.5in Тежина : Околу. 451g / 15.9 оз Напојување : литиум Полимер јонска батерија 3000mah (вклучени) Компатибилен Модел : за V6 DC58 DC59 DC61 DC62 Користи за да ја замените батеријата на чистење со правосмукалка Пакет Листа : 1 x Батеријата 1 x Упатството Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 1‑2in грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.3. На животната средина треба да биде водоотпорен, огноотпорни, се справи со грижа, не штрајк тоа енергично, батеријата треба да се полни и празни редовно кога тоа не е користена долго време.

Главните карактеристики

Избор на клиент