.

.

за Maserati Geberit 2014-2021 Вратата Б-Столбот Декоративни Налепница Додатоци Вистински Карбонски Влакна 2-Парче Сет

за Maserati Geberit 2014-2021 Вратата Б-Столбот Декоративни Налепница Додатоци Вистински Карбонски Влакна 2-Парче

DEN 5160.00

Пристапност
Во достапна форма

За Maserati Geberit 2014-2021. Материјал : Направен од високо-квалитет на карбонски влакна.Се утврди инсталација локација и потоа да се направи споредба на производот и инсталација локација, доколку производот не одговара на вашето возило,ве молиме контактирајте со нас веднаш и не се инсталира.Овој производ ќе го заштити вашиот автомобил од гребнатини и ги красат вашето возило да биде повеќе луксузна еден во минути.Поддршка и ГАРАНЦИЈА : 100% Гаранција за Квалитет, ако не сте задоволни со оваа точка, да ги споделите со нас и ние ќе ви ги понудиме целосна наплата или замена.Инсталација метод : 1) предмети назад со авто лепило лепак. 2) Чистење на suface каде што сакате да се држиме.Имајте суви и чисти. 3) ве Молиме притиснете тешко, особено на рабовите најмалку 2 минути по инсталирањето. 4) Ако времето е студено.Ве молиме да го користите фен(топол воздух дува)со цел да обезбеди најдобар конекција. 5) ве Молиме не допирајте вода и Чувајте се исуши по се инсталира најмалку 72 часа.Или тоа ќе се лесно да падне.Сите нарачки ќе се испраќаат во рок од 24 часа!Ако Ви Треба Помош Или Имате Прашања во Врска Ќе ги Нарачате ве Молиме Контактирајте со нас, Ние се Надеваме дека Никогаш не треба џе треба,но ако не,нашата услуга е пријателски и без мака.

Главните карактеристики

Избор на клиент