.

.

Ambesonne морска ѕвезда Ткаенина од страна На Дворот, Подводни Суштества во Длабоко Море Океански Бранови Авантура Морски Наутички Тема, Декоративни Ткаенини за Текст?

Ambesonne морска ѕвезда Ткаенина од страна На Дворот, Подводни Суштества во Длабоко Море Океански Бранови Авантура

DEN 815.76

Пристапност
Во достапна форма

ДОЛЖИНА : 108" (3 метри) & ШИРИНА : 58". 100% Полиестер средна тежина, тесни ткиво на турската клупа ткаенина.СЕКОЈ (количина 1) = 3 МЕТРИ.Секоја количина се сече во одделни парчиња како континуирана 3 метри на ткаенина секој.ВОДООТПОРЕН МАТЕРИЈАЛ - за затворен & отворено употреба.Многу издржливи.Машина перат, фен безбедно.НЕ ИСЧЕЗНУВА.ДОДАВА ГОЛЕМА ПЕРСПЕКТИВА - Со живописни бои & храбар графика.Не бои да му наштети на здравјето на вашето семејство.ПЕЧАТЕНИ - Со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење.Со гордост дизајниран & печатени во САД.Големина : 3 Дворови | Боја : Сина Праска.

Главните карактеристики

Избор на клиент