.

.

ZXJTX Леб Кошеви за Маса, Ратан Вечера Плоча (Три Парче Сет со Рачка) Ратан Складирање Фах Декоративни Одбор за Организаторите Чување, Организација

ZXJTX Леб Кошеви за Маса, Ратан Вечера Плоча (Три Парче Сет со Рачка) Ратан Складирање Фах Декоративни Одбор

DEN 2830.80

Пристапност
Во достапна форма

Кога се романтични и домот се меша и натпревар дела се поставени, тие не се само садови, но исто така човекот е роден за вас.Madeofdurablenatural ратан и дрво, еко-пријателски, трајни и економски.Тие се исткаени од страна на занаетчиски човек во традиционалните занаетчиски начин.Разноврсна за издржување на послужавник, декоративни централен послужавник, мала работа организатор, оди добро да било повод, како што се кафе на маса, ресторан, дома, кујна, леб, кафе бар, канцеларија чај соба countertop, партија, трпезарија, дневна соба, бања и сл.Тоа е страшно да се прикаже и да се служи овошје, леб loafs, бонбони и други колачи, одличен за да се организира сѐ и сешто.Многу добро направени-цврсто вткаена; лесно надополнување на различни табела settings; изгледа како гранџ и руралниот.Одлична декорација за вашиот дом tabletop, countertop и рустикален стил мебел, направи вашиот дом живот високо вкус.Креативна стил, овозможувајќи различни choices Product име : Леб basketsize : 22cm, 24cm, 28cm Material : Ратан + woodcolour : yellow Package Содржина : 3 x ратан служат tray Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.прашува : 1. Се проценува дека времето на пристигнување на стоката е 7-20 дена.2. Ве молиме проверете ја големината и бојата на производот внимателно пред купување.3. Освен за производите што е прикажано во овој производ, без други елементи се вклучени.4. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, не може да биде благо боја разлики, ве молиме да се разбере.5. Горенаведените податоци за повикување само, големината е рачно мери, секоја променлива може да биде различен, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.6. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и да го решат проблемот што е можно поскоро.

Главните карактеристики

Избор на клиент