.

.

FULI Јапонски Традиционални Shiki Futon (shikibuton) Висок Степен на Подот Душек, Близнак XL. Направен во Јапонија

FULI Јапонски Традиционални Shiki Futon (shikibuton) Висок Степен на Подот Душек, Близнак XL. Направен во Јапонија

DEN 4752.00

Пристапност
Во достапна форма

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци. .Производ Големина : 39" x 83" x 2-1/2" Пакување Големина : 27" x 40" x 2-1/2" Испорака Тежина : 11 кг.Материјал : 100% Памук.Кутии : 100% Полиестер и Полиуретан.Пот брзо сушење младите употреба на три-слој за јачина на душек Висок квалитет на Јапонски-направени постелнината е во компактен компресија пакување Направени од страна на Јапонски Занаетчии.The futon, Јапонски традиционален стил постелнина, е еден вид на Јапонски душек користи на подот во текот на ноќта за спиење.Оваа Јапонски кревет е традиционално навива во текот на денот кога не е потребен на слободен простор на некои во собата.Кога станува збор за futon, Јапонски стил futon се најпопуларните Јапонски кревет.По потекло од Јапонија, оваа мека, rollable Јапонски душек може лесно да се постави на душекот душеци на подот за да се обезбеди грациозен уште цврста поддршка.Овој близнак XL Јапонски душек е стилски, удобен и rollable.Ова е голем Јапонски кревет и ќе уживате во задоволството на snuggling надолу во сладок мирис, свежо чувство кревет на крајот на денот.Нашиот близнак XL Јапонски душек futons се разноврсна, добро дизајнирани памук спиење влошки, кои се полнети со мешавина од полиестер и полиуретан пена, и да се даде комбинација на перница и цврстина.Освен утеха, futons направи подот повеќе пријатна за спиење на.

Главните карактеристики

Избор на клиент