.

.

Kapler Прилагодливи Штрајк Зона Целна,Бејзбол Софтбол Pitching Целна Вежбате Фрлање Прилагодливи Штрајк Зона Прилог

Kapler Прилагодливи Штрајк Зона Целна,Бејзбол Софтбол Pitching Целна Вежбате Фрлање Прилагодливи Штрајк Зона

DEN 791.76

Пристапност
Во достапна форма

ПРОИЗВОД СОДРЖИНА : Kapler Бејзбол Штрајк Зона 7x7 Само ( Бејзбол Нето Додатоци).ЦЕЛТА НА ШТРАЈК ЗОНА : да се Подобри вашите вештини за развој на pitching точноста и арм сила преку повторувања и пракса.Црвената боја го прави целна повеќе видливи. (Рамка и Нето-се Продава Одделно).ПРИЛАГОДЛИВ : Направен од високо видливи и трајни материјал се со прилагодливи ремени за поставување на различни штрајк зона височини.ЛЕСНО ПОДЕСУВАЊЕ И ВИСОКА КОМПАТИБИЛНОСТ : Одговара на повеќето 7x7 притискање и практика мрежи (РАМКА & НЕТО-се ПРОДАВА ОДДЕЛНО).ЌЕ МОЖЕ да се ДОБИЕ : 100% Животот гаранција задоволство gurantee, ние ќе целосна наплата ако не сте задоволни.

Главните карактеристики

Избор на клиент