.

.

MIZP Мрзливи Сузан Плочата,10мм Дебели Круг Tabletop Ротирачки Служат Лента,за Кујна и Хотелска Трпезариска Маса Плочата/Транспарентен / 90cm/35.4 во

MIZP Мрзливи Сузан Плочата,10мм Дебели Круг Tabletop Ротирачки Служат Лента,за Кујна и Хотелска Трпезариска

DEN 1855.20

Пристапност
Во достапна форма

35-метар тркалезна маса се препорачува да одговара на 85~90 CM трпезариска маса turntable The 1.◆ Бидејќи бојата на вниманието е различна од бојата на екранот може да биде одредена боја разлика во вистинскиот производ, кој е нормален феномен.4 in Thickness : 10mm Features : површина е мазна, цврста, висока температура отпорни, стабилна ротација, не е лесно да се навалите, никаква бучава, лесно да се чисти и одржува.МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН ПЛОЧАТА : многу погодна за семејството, вечера, роденден, ресторан, банкет, надворешна тераса или кујната countertop, градина маса.ВИСОК КАПАЦИТЕТ : 10мм дебелина темпериран стакло го прави плочата повеќе стабилен, полн капацитет се значително подобрени, нема форумот кога ротира, и тоа ефикасно спречува rollover.4-метар тркалезна маса се препорачува да одговара на 90cm трпезариска маса turntable A 1.4 во, 100cm/39.АЛУМИНИУМ ЛЕГУРА ОКНО : алуминиум дебелина на јадрото, густа нерѓосувачки челик лого заптивка, стабилна употреба, стабилна и издржливи ротација, згоден за секој да ги споделат храна.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ.ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : користете зајакнато стакло и алуминиум легура дното плоча, која се отпорен на гребење, висока температура отпорни, отпорни на влијанието, лесно да се чисти и еколошки.2-метар тркалезна маса се препорачува да одговара на 70~80СМ трпезариска маса turntable The 1.Применливи места : погоден за кујни, ресторани, семејни вечери, роденден партии, хотели, банкети, итн.На работ на патка предлог-законот е мазна и брус-слободна, кој ги заштитува луѓето е кревка кожата и го спречува членови во семејството, од тоа да биде изгребани.Овој стилски и шик мрзливи Сузан веднаш може да се зголеми било десктоп пејзаж во вашиот целосно опремени дома.РАБОТ ЗАШТИТА : криви на работ на патка предлог-законот е исклучителна изработка.

Главните карактеристики

Избор на клиент