.

.

Влажни Звуци REV10W-SC Бела РЕВ 10 Вртливата Менгеме Кула Звучници со Влажни Звуци SDX2 1250 Вати 2-канален Засилувач + Suitz

Влажни Звуци REV10W-SC Бела РЕВ 10 Вртливата Менгеме Кула Звучници со Влажни Звуци SDX2 1250 Вати 2-канален

DEN 3863.76

Пристапност
Во достапна форма

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.REV10-Б - RMS W : 300 ВРВ W : 600. REV10-Б - Фреквенција Одговор : 20 Hz да 20 KHZ.SDX2 - Стерео @ 4 ohms : 2 x 400 W.SDX2 - Стерео @ 2 ohm : 2 x 620 Watts.Вклучува вртливата стеги и Suitz10 Говорникот се покрива.Влажни Звуци REV10 W-SC Бела РЕВ 10 Вртливата Менгеме Кула Звучници со Влажни Звуци SDX2 1250 Вати 2-канален Засилувач - Овој пакет вклучува пар Влажни Звуци РЕВ 10 Вртливата Менгеме Кула Јазик - БЕЛА, Влажно Звуци Злобна SDX2 2-канален Засилувач, и Влажно Звуци coozy.Влажни Звуци РЕВ 10 Вртливата Менгеме Кула Јазик - Бела (Пар) Спецификации - Отпорност : 4 ohms W RMS : 300 ВРВ W : 600 Фреквенција Одговор : 20 Hz да 20 KHZ Чувствителност : 92 db во 1watt/1 метар Средината на Бас : 10 инчен Kevlar засилен EFG конус woofers со полиуретан опкружуваат.Висока Фреквенција : Pro-Axial Возачот - Coaxially монтирани Титаниум Дијафрагмата Висок Излез.Револуцијата Серија користи нашиот комерцијален РЕВ ТЕЦ технологија.Големина на & телесната Тежина Напред-Назад : 13" (330.20 mm) Висат Висина 11 9/16" (293.68 mm) Ширина : 10 5/8" (269.87 mm) Висат Тежина : 14.8 фунти / 6.71 kg секоја Забелешка : Сите спецификации за секој REV10 куќиште Влажни Звуци Злобна SDX2 2-канален Засилувач Стерео @ 4 ohms 2 x 400 W Стерео @ 2 ohms 2 x 620 Watts се Премостени @ 4 ohms 1 x 1250 W Влажни Звуци Злобна серија на морски засилувачи претставуваат врв во 12 volt засилувач дизајн.Најголема моќ да големината засилувачи насекаде во светот за автомобил или морски употреба.Користење на напредни целосен опсег класа D напојување со патент трансформатор дизајн, да дава излезна порано нечуено во засилувач од светот.Сите модели на Злобна Серија споделување на иста големина целосна фрлија алуминиум шасија изработка на инсталација чисти и лесно.Влажни Звуци Suitz -Говорник Suit Z - REV10 & PRO80 Neoprene капаци со Влажни Звуци логото и удобен носат рачки.Дизајнирано за да ги задржи вашиот кула јазик заштитени додека патуваат или во складирање.Работи со REV10. Не acoustically транспарентен.

Главните карактеристики

Избор на клиент