.

.

WellieSTR 2 Големина на Силиконски Pin Игли Напрсток Прст Заштитник DIY Шиење Везана Додаток

WellieSTR 2 Големина на Силиконски Pin Игли Напрсток Прст Заштитник DIY Шиење Везана Додаток

DEN 420.00

Пристапност
Во достапна форма

1.Карактеристики : Прст Напрсток,изработени од мека удобно материјал,обновливи и издржливи.Производот е лесен за употреба.Идеален за везана. 2.Материјал : Силикон. 3.Големина : S 1.6cmx2.3cm(0.47inx0.91in); L : 1.8cmx2.7cm(0.71inx1.06in). 4.Количина : 2 големина на многу. 1.Карактеристики : Прст Напрсток,изработени од мека удобно материјал,обновливи и издржливи.Производот е лесен за употреба.Идеален за везана. 2.Материјал : Силикон 3.Големина : S 1.6cmx2.3cm(0.47inx0.91in); L : 1.8cmx2.7cm(0.71inx1.06in) 4.Количина : 2 големина на многу.

Главните карактеристики

Избор на клиент