.

.

МНОГУ од 6 BESLY/R & N 1/4 18 и 1/8 27 NPT ХСС Коси Цевки, СЛАВИНИ, 4 Директно FL - MS1684BU

МНОГУ од 6 BESLY/R & N 1/4 18 и 1/8 27 NPT ХСС Коси Цевки, СЛАВИНИ, 4 Директно FL - MS1684BU

DEN 825.60

Пристапност
Во достапна форма

ВИЕ СТЕ КУПУВАЊЕ НА PICTUREDITEM.Се ПРОДАВА ОД M & J ИНСТРУМЕНТАЛНО LLCDAYTON, OHIOPRODUCT СПЕЦИФИКАЦИИ И / ИЛИ ОЗНАЧУВАЊЕ : СОСТОЈБА : USEDTHESE ЧЕШМИ СИТЕ ИМАМЕ ИЗМЕНЕТА И/ИЛИ ОШТЕТЕНИ ФЛЕЈТА - ВИДЕТЕ СЛИКИ ЗА DETAILSSIZE / ЕТИКЕТИРАЊЕ : МНОГУ ГИ ВКЛУЧУВА СЛЕДНИТЕ ГОЛЕМИНИ : 1/4 18 NPT (x4) , 1/8 27 NPT (x2)ПРОИЗВОДИТЕЛОТ / БРЕНД : BESLY / REIFF & NESTORTHANK ВАС ЗА ВАШИОТ БИЗНИС!ЛОКАЦИЈА : FR-2-3-C-5.

Главните карактеристики

Избор на клиент