.

.

SKLZ Про Тешки-Должност Прилагодливи Бејзбол и Софтбол Вата Обука Tee

SKLZ Про Тешки-Должност Прилагодливи Бејзбол и Софтбол Вата Обука Tee

DEN 2399.76

Пристапност
Во достапна форма

Напреден дизајн и конструкција од SKLZ носи оваа изграден до последен, тешки-должност вата тренер за вашиот кои се стремат бејзбол или софтбол ѕвезда.Солидна основа со отстранлив 8 фунти пондерирана база држи tee во место за часови на обука.Целосно пренослив со snap-заклучување од челик окното за брзо склопување и расклопување.Tee се прилагодува од 24 инчи за 48 инчи во секунди.Сигурен преносливост, исклучителните перформанси и неверојатна издржливост од пондерирана база на двоен завиткани tee врвот.На SKLZ Про Бејзбол Tee е сè што ви треба за да се зголеми вашиот обука на чинија.Нејзините тешки-должност изградба карактеристики 8 lb.стабилна база да бидат засадени цврсто на земја, додека прилагодливи snap-заклучување од челик вратило assembles и се распаѓа веднаш.Резултатот е сигурен преносливост, исклучителните перформанси и неверојатна издржливост од пондерирана база на двоен завиткани tee врвот.На SKLZ Про Бејзбол Tee карактеристики : 1. Изградена минатата поради тешки-должност, напреден дизајн и конструкција 2. Исклучителни преносливост со своите snap-заклучување од челик окното за размена на инстант монтажа и демонтажа 3. Рок солидна основа од својот пренослив 8 lb.база 4. Вата Tee се прилагодува од 24"-48".

Главните карактеристики

Избор на клиент