.

.

Gobrico 6 Сет на Внесени-Alike Врата се Справи со Locksets со Двојно Цилиндар Deadbolt во Сатенски Никел,Пред Надворешноста Рачката на Вратата се Заклучува со Истото Копче

Gobrico 6 Сет на Внесени-Alike Врата се Справи со Locksets со Двојно Цилиндар Deadbolt во Сатенски Никел,Пред

DEN 3905.76

Пристапност
Во достапна форма

♥6 Комбо Поставен на Влез Рачки на вратите за Влез на врата се справи со клучалката надвор и палецот-се претвори во внатрешноста,двојно deadbolt со клучалката на двете страни,сите тие се исти за скролување. 【Материјал вратата Locksets се реверзибилна за право и лево раце вратата. 【Широка Примена】Идеален за вашиот пред влезот дома или надворешноста канцеларија врата и вратата locksets со deadbolt се добра замена за стариот влез на врата locksets,може да се освежи вашиот дом или соба простор и донесе безбедност и леснотија за вас. 【Лесно да се Инсталира】Тоа е лесно да се инсталира со вклучени додатоци,ве молиме проверете ги сите додатоци пред инсталирање, доколку постои каква било исчезнати делови ве молиме контактирајте со нас.Внесувањето пред/брава за влезна врата се заклучува.Модерната тркалезна плоча со брусен никел заврши.Двојно deadbolt со клучалката двете страни;рачка за заклучување со клучот надвор,палецот-се претвори во внатрешноста.Внесувањето слично.Едно копче може да се отвори сите брави.Красат вашата пред влезот дома,се донесе нов изглед за вашиот дом.

Главните карактеристики

Избор на клиент