.

.

Влијание 7100 Хемиски Третирана Сунѓер, 6-1/4 Должина x 3 Ширина x 2 Висина, Беж (Случај на 36)

Влијание 7100 Хемиски Третирана Сунѓер, 6-1/4 Должина x 3 Ширина x 2 Висина, Беж (Случај на 36)

DEN 3494.40

Пристапност
Во достапна форма

Чисти без вода.Употреба на позадината и насликаните ѕидови.Идеален за soot дамка отстранување.Беж боја.Мерки 6-1/4" должина од 3" ширина од 2" висина.Хемиски третирана сунѓер.Чисти без вода.Употреба на позадината и насликаните ѕидови.Идеален за soot дамка отстранување.Беж боја.Мерки 6-1/4" должина од 3" ширина од 2" висина.

Главните карактеристики

Избор на клиент