.

.

Голф Замав и Сечење Пракса Нето, со Цел Крпа, за Внатрешна и Надворешна Вата Кафез, Анти-хит, Анти-Враќа Нето

Голф Замав и Сечење Пракса Нето, со Цел Крпа, за Внатрешна и Надворешна Вата Кафез, Анти-хит, Анти-Враќа Нето

DEN 283.20

Пристапност
Во достапна форма

Материјал : засилен дебели fiberglass пол uprights да сите да ги апсорбира влијанието на топче за голф.Мат е направен од висок квалитет на ткаени најлон трева, нема чуден мирис.супер зафат што ги држи мат се движат.Силна стабилност : Агол во облик на структура и ажурирани подолго земјата удели за дополнителна стабилност,уникатен навалите агол дизајн, автоматски се враќа топката на корисникот.Лесен за инсталација : 2.5 M X 2.5 M голф пракса притискање на мрежата е потребно да се состави со себе.Можете брзо поставување/дефект на објектот и да ги користите во јасна и лесна-за-разбере прирачник.Преносни : ви даде многу простор да се погоди некој клуб од возачот на топчето оптоварување и хит на интернет.Лесен и доаѓа со свој сметководствена случај,може да се земе тоа во секое време, насекаде.сцени да се користи : Можете да ја користите оваа нето во дворот, во парк, во гаража, во подрумот, во секое поле.Совршен за сите возрасти на мажите и жените и љубители на професионални играчи.Функција : - Анти-хит, Анти-раст на нето -. - Пракса Голф Дрвени пол / Железо / Намалување.- Двострано заштитна нето дизајн.- Погоден за надворешно, балкон, отворено, итн.- Факултативна двојна цел крпа, промена на волја.Име : Црна плоштадот вежба netsize : x 2.5 2.5 x 1.56 m Colour : Black Material : стаклени влакна род + полиестер мрежа + шифрирана Оксфорд cloth Packing големина : 94 * 21 * 17cm Product пакување : 1x Пракса нето set Note1. Ве молиме овозможи 1-2cm грешка поради прирачник за мерење.2. На варијации на боите можат да се разликуваат поради различните monitor settings.Ве молиме да се разбере!.

Главните карактеристики

Избор на клиент