.

.

ExpertPower Пролет Натоварени Спојувалка за Каиш за Yaesu Vertex FNB-41, FNB-42 Батеријата

ExpertPower Пролет Натоварени Спојувалка за Каиш за Yaesu Vertex FNB-41, FNB-42 Батеријата

DEN 645.60

Пристапност
Во достапна форма

Brand New - Ние гарантираме дека ќе добијат сосема нов, неупотребениот производ.Сигурност Defined - за Сите Expert Power производи се тестирани за да одговара и/или надминуваат ОЕМ спецификации.Квалитет Гарантиран - Сите производи продадени од Expert Power се вистински Expert Power производи.Мир на Умот; 1 Година Гаранција - Ако вашиот производ не успее, помош е само еден телефонски повик далеку!Нашата гаранција не ги покрива купување грешка, па ве молиме да бидете сигурни дека вашиот радио е компатибилен со што се однесуваат на опис.Компатибилни Модели : Yaesu Vertex FNB-41, FNB-42.

Главните карактеристики

Избор на клиент