.

.

Печатач, Хартија, Училишни Материјали Ракотворби Студентите Преносни Термички Печатење На Камерата Алатки Тоа Може Да Се Примени За Да Се Принтери На Различни Спе?

Печатач, Хартија, Училишни Материјали Ракотворби Студентите Преносни Термички Печатење На Камерата Алатки Тоа

DEN 383.76

Пристапност
Во достапна форма

【ВИСОКА ИЗДРЖЛИВОСТ】 На висока издржливост на ова училиште материјали занаетите студент преносни термички печатење на камерата алатка зависи од термичка хартија изработени од високо квалитетни материјали.Тоа може да се користи за печатење на камерата хартија, или тоа може да се користи како фото печатење на хартија за погрешни прашања. 【ВИСОК КВАЛИТЕТ И ПРАКТИЧНИ】 квалитетот на овој термичка хартија, кој може да се примени за да се принтери на различни спецификации според големината, е загарантирана.Квалитетот на овој документ може да се користат со доверба и да е практичен. 【ШИРОКА УПОТРЕБА】 Овој пренослив термички печатење на камерата алатка печатење на хартија е погодна за џеб принтери, и може да се применат за да се принтери на различни спецификации според големината, и има широк спектар на употреба. 【ЛЕСНО РАКУВАЊЕ】 Без дополнителни чекори се потребни за да го користите овој труд, работата е едноставна, и печатење на хартија е лесен и брз за употреба, правејќи си многу популарна. 【ИНТИМНИ УСЛУГА】 Ако наидат на проблеми во текот на процесот на купување, ве молиме контактирајте го нашиот клиентите во време.Ние ќе ги решите вашите грижи во секое време.Се надеваме дека може да имаат пријатен шопинг искуство, ви благодарам.Функција : 1. Голема трајност зависи од тоа термичка хартија е направен од одличен материјал со висок квалитет. 2. Поддржува добар ефект, печатач, хартија може да биде лесно и брзо да ја користите за остварување на себе добива голема популарност. 3. Со гарантиран квалитет, како печатач, хартија квалитет може да се користи со доверба, практични. 4. Се применува за да се џеб принтери, според големина може да се примени за да се принтери на различни спецификации за широк опсег на употреба. 5. Не extral чекор е потребна кога користите таква хартија и работата е едноставна.Спецификација : Предмет Тип : Печатач, хартија Материјал : Хартија Вкупна Должина : Околу. 6meter / 19.7 ft Ширина : Прибл. 5.5 cm / 2.2 во Функција : Печатење на камерата хартија, погрешно прашање фото печатење на хартија Пакет Листата : 10 Тркалаат x Печатач Хартија.

Главните карактеристики

Item Type:
Printer paper
Material:
Paper
Total Length:
Approx. 6meter / 19.7ft
Width:
Approx. 5.5cm / 2.2in
Function:
Print camera paper, wrong question photo printing paper
Package List:
10 Roll x Printer Paper :
Избор на клиент