.

.

Изолирани Ручек Торба, Leakproof Кул Торба Сад, Термички Закуски Организатор, со кој се одвојува Рамо, Рака, за Мажи Жени Спорт Пикник Камп, Плажа

Изолирани Ручек Торба, Leakproof Кул Торба Сад, Термички Закуски Организатор, со кој се одвојува Рамо, Рака,

DEN 830.40

Пристапност
Во достапна форма

3*28 см, Овој ручек торба изгледа мала, но со голем капацитет, може совршено да се вклопи во вашиот ручек кутија, грицки, овошје,па дури и протеини се тресат шише.Таа е погодна за сите луѓе, како што се возрасни лица, мажи,жени и студентите и е исто така одлична за работа, училиште, патувања и излети.Совршена големина за вршење на ручек и ужина до и од работа или било каде.За вашата безбедност, сите чанти се направени ОСЛОБОДЕНИ од PVC, BPA, phthalate, и да доведе материјали.ШИРОК ОТВОРЕН ДИЗАЈН - Врвот на ручек торба може да се отвори, што значи дека може да се стави вашиот ручек сад во кеса и однесен надвор од торбата, хоризонтално.фолија одржите храната топла или пијат кул во секое време.КУПИ СО ДОВЕРБА - Ако имате било каков проблем,ве молиме контактирајте со нас преку е-маил, ние ќе го реши тоа за вас во рок од 24 часа.УДОБЕН & ФЛЕКСИБИЛНОСТ - Одлично Изграден квалитет со едноставен и елегантен стил, оваа ручек торба е лесно да се врши од страна на колекции.Ова е искрени повратни информации од нашите клиенти.Широк отворен дизајн е за лесен пристап и тоа може да се спречи течности од протекување надвор од садот и soiling внатрешноста на чантата, која ќе ги зачувува вашите чистење време.Сепак вие оброк првично ние беспрекорно ги комбинира функционалноста со модерен стил да се развие дизајн за секојдневниот живот.Дизајнот е изграден со канцеларијата гладијатор, викенд воин на ум - во комбинација со лежерен Калифорнија атмосфера, па можете да ги задоволат секојдневните предизвици или викенд авантури со врвни стил.

Главните карактеристики

Color:
Greey
Material:
Nylon fabric + 3.5cm thermal insulation pearl cotton + lined with environmentally friendly EVA fabric
Dimensions:
26.6*20.8*28 cm
Избор на клиент