.

.

Мојот Херој Е Сега Мојот Ангел Леукемија Зелена Лента Облаци T-Shirt

Мојот Херој Е Сега Мојот Ангел Леукемија Зелена Лента Облаци T-Shirt

DEN 479.76

Пристапност
Во достапна форма

Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Сива : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Heathers : 50% Памук, 50% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Оваа Мојот Херој Е Сега Мојот Ангел Леукемија Свеста графички покажува понуда, ангелските крилја и свест лента.Совршен за leukaemia групи за поддршка кои се промовира едукација во врска со рак на крвта и во коскената срцевина и голем број на абнормални крвни клетки.Оваа прекрасна ангел дизајн е идеален за жалост мажи и жени кои изгубиле некој што го сакам од болеста.Подарок за вашата сопруга, мајка, тетка, сестра, или ќерка дека страда од болка и од тага, загуба и тага.Носат за Леукемија на Свеста Месец.Лесни, Класичен одговара, Двојно-игла ракави и на дното полите.Оваа Мојот Херој Е Сега Мојот Ангел Леукемија Свеста графички покажува понуда, ангелските крилја и свест лента.Совршен за leukaemia групи за поддршка кои се промовира едукација во врска со рак на крвта и во коскената срцевина и голем број на абнормални крвни клетки Оваа прекрасна ангел дизајн е идеален за жалост мажи и жени кои изгубиле некој што го сакам од болеста.Подарок за вашата сопруга, мајка, тетка, сестра, или ќерка дека страда од болка и од тага, загуба и тага.Носат за Леукемија на Свеста Месец.

Главните карактеристики

Избор на клиент