.

.

JUSTPENGHUI Јога Пол Отвори Рамо Убавина Назад Стап Стои Обука Затворен Спортски Фитнес Опрема Рака (Боја : Возрасни Розова)

JUSTPENGHUI Јога Пол Отвори Рамо Убавина Назад Стап Стои Обука Затворен Спортски Фитнес Опрема Рака (Боја :

DEN 1396.80

Пристапност
Во достапна форма

Нашите јога појаси се погодни за мажи, жени и деца.Тие се доволно силни за да издржат многу стрес и јога на телото.Тоа е многу погоден за стои на мат или стоечка позиција. 100% сосема нов и висок квалитет,Без негативни ефекти врз телото.Направени од високо-квалитетни материјали, издржливи.Моќен и лесен за користење, тоа е одлична кондиција за полнење кои можат да се користат самостојно или во комбинација и е совршен подарок.Лесен дизајн, лесен за употреба и чување.Квалитетот на оваа продавница е сигурен, а изборот на високо-квалитетните материјали е вашиот најдобар choice Features : Функции : ви Помогнат да го обликуваат телото, тенок појас и да ви даде привлечна фигура.Применливи Место : На предната страна на вратот, точно тесна половината и да се создаде убава слика.Како да го Користите : 1. Стави стап во, полека извлечете ја на главата и да се задржи цврста поддршка. 2. Тоа е препорачливо да се вежба за 30 минути секој ден.Карактеристики : Материјал : steel Color : зелена,pink Yoga Стап Големина : За 80см/60см.

Главните карактеристики

Избор на клиент