.

.

FENXIXI 7PCS Изолирани Шрафцигер Постави Висок Напон 1000V Магнетни Филипс Дупчиња Шрафцигер Трајни Рака Алатки

FENXIXI 7PCS Изолирани Шрафцигер Постави Висок Напон 1000V Магнетни Филипс Дупчиња Шрафцигер Трајни Рака Алатки

DEN 6936.72

Пристапност
Во достапна форма

Тип : Комбинација.Издржливи.Страна Алатки.Материјал : CR-V. Рачка Материјал : ПП,TPR.Тип : Combination Durable.Рака Tools Material : CR-V. Рачка Материјал : ПП,TPR.Големина : Дупчиња : 3/32(2.5 mm) x 75mm, 5/32(3.9 mm) x 100mm, 7/32 (5.5 мм) 125mm x 1/4(6.5 mm) x 150mm.Филипс : PH0 x 75mm ,PH1 x 100mm,PH2 x100mm.Само погоре пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Главните карактеристики

Избор на клиент