.

.

Learsoon Патент за Чување Покрие Торба Торбичка Компатибилен Bose QC20 QC20i QuietComfort 20 Слушалки (Црна)

Learsoon Патент за Чување Покрие Торба Торбичка Компатибилен Bose QC20 QC20i QuietComfort 20 Слушалки (Црна)

DEN 237.36

Пристапност
Во достапна форма

Идеален за Bose Quiet Comfort20 QC20 КК 20 QC20i КК 20i слушалки.Доволно простор за складирање може да се обезбеди приклучок за слушалки во стабилна позиција.Добро дизајниран патент за чување покрие торба торбичка.Боја : Црна.Димензија : 14 x 8 x 1.2 (cm).Купи со доверба : 1* случај, 12 месеци грижете се-бесплатно гаранција.Learsoon Патент Складирање Case Perfect за Bose QC20 КК 20 QC20i КК 20i Headphones Color : Black Dimension : 14*8*1.2 (cm)Пакетот Вклучува : 1 * Црна Case Also ќе добиете★ 30 ден парите назад гаранција за какви било причини★ 1 година гаранција за секој квалитетот на прашања поврзани★ 24 часа пријателска поддршка од тимот за брзи решенија★ 100% задоволство и пријатен шопинг искуство.

Главните карактеристики

Избор на клиент