.

.

HUKSXZ LED Strobe Светло за Итни случаи (Сообраќај Советник Возило Бар со Големо Вшмукување Чаши и запалка приклучок (Боја : Сите црвени, Големина : 35cmx10.5cm)

HUKSXZ LED Strobe Светло за Итни случаи (Сообраќај Советник Возило Бар со Големо Вшмукување Чаши и запалка приклучок

DEN 1346.40

Пристапност
Во достапна форма

【модел】7 Различни режими/обрасци на strobing/трепка, само со притискање на едно копче, Режим на Мемориската Функција е достапна. 【светлината】Посветла и поефикасни од стандардните LED strobe светла, тоа е дури и видливи во текот на денот услови. 【Инсталирате】Продолжување кабел за монтажа на компактен и големи возила.Магнетна База за брзо и стабилизирана монтажа. 【Пакетот Вклучува】 1 x Сообраќај советник strobe светлина бар со Магнетна Основа. 【Применливи напон】Универзална за сите возило со 12 V извор на енергија.Треба да се избере најпаметните и повеќето моќен светлосен бар се допаѓа ова.Светла LED lights7 различни флеш шема со притискање на button Bright LED кои се дури и visable во текот на daytime Swtch со пура ligher The се префрлите на светлината бар и шемите на strobe се на запалка приклучок, кој е едноставен и лесен за ракување.Времето proof Suitable за сите временски услови, дури и во тешки rain Magnetic mounts Magnetic месеци кои можат да бидат инсталирани на вашиот автомобил брзо и прецизно.

Главните карактеристики

Избор на клиент