.

.

Бенто Кутија,ПРОПУШТИ ГОЛЕМА Бенто Ручек Кутија,Идеален Течење Доказ Бенто Кутии за деца,Мајка ми Избор Деца Ручек Кутија, Не BPAs и Нема Хемиски Бои,Микробранова печ

Бенто Кутија,ПРОПУШТИ ГОЛЕМА Бенто Ручек Кутија,Идеален Течење Доказ Бенто Кутии за деца,Мајка ми Избор Деца

DEN 359.76

Пристапност
Во достапна форма

♨♨ПРЕНОСНИ РУЧЕК КУТИЈА : големината на МИС ГОЛЕМА бенто кутија за деца е 8.ИДЕАЛЕН БЕНТО РУЧЕК КУТИИ ЗА ДЕЦА : надградена 3 практични прегради portioned совршено за едно дете дури и возрасни' апетит да се поттикне здрав и избалансиран оброк.БЕЗБЕДНОСТ на ДЕЦАТА РУЧЕК КУТИЈА : главни суровини се природни пченица влакна што го прави здрава за нашата планета и за нашите деца.2 инчи, кој може да се одржи доволно храна и лесно да се носат.Тоа е исто така бенто кутија возрасни ручек кутија,совршено држи вашиот ручек вкусна премногу.Производ големина : 8.Независна практични прегради може да собере повеќе вкусни хранливи состојки во храната, нема повеќе да се грижи за децата не можат да уживаат во својот оброк во училиштето или надвор од него. ♨♨МИКРОБРАНОВА печка И машина за миење САДОВИ БЕЗБЕДНО : МИС ГОЛЕМИТЕ деца бенто ручек кутија е многу корисник пријателски.Главната суровини се природни пченица влакна што го прави здрава за нашата планета и за нашите деца.МИКРОБРАНОВА печка И машина за миење САДОВИ БЕЗБЕДНО : Отстранете го капакот додека загревањето на храна во микробранова печка и чисти до лесно во машина за миење садови.Не BPAs и нема хемиски бои.Надгради за деца ручек кутија дел контрола и посебен режим на исхрана со одржување на храна одделени. ♨♨ИДЕАЛЕН РУЧЕК КУТИЈА ЗА ДЕЦА : За ручек кутија контејнери се надгради и со 3 практични прегради, совршено за едно дете дури и возрасни' апетит да се поттикне здрав и избалансиран оброк.♨♨ТЕЧЕЊЕ ДОКАЗ И ХРАНА SEPERATED : ПРОПУШТИ ГОЛЕМА бенто кутија чува оброци и ужинки свежи и хаос-бесплатно за време на вршење– На бенто кутија вклучува четири дете-friendly брави, кои се лесни за мали раце за да го отворите и затворите.ПРЕНОСНИ РУЧЕК КУТИЈА : Кој може да се одржи доволно храна и е лесно да се носат.Материјал на овој деца бенто кутија, исто така, се противи боење одлуки исчисти бриз!. ♨♨БЕЗБЕДНОСТ РУЧЕК КУТИЈА ДЕЦА : Еколошки ПРОПУШТИ ГОЛЕМА безбедност бенто ручек кутија за деца се грижи многу за користење на здрави производи за деца.Можете лесно може да се стави во вашата торба без да се грижиш за храна протекување, па можете да уживате во вашата храна никаде.Отстранете го капакот додека загревањето на храна во микробранова печка и чисти до лесно во машина за миење садови.

Главните карактеристики

Избор на клиент