.

.

UXZDX Кадифен Играчки-Ајкула Полнети Животни Кадифен ToyAnimals Полнети Големи Кукли Hugging Перница Перница - Супер Меки Cuddly Слика за Деца Детска Подароци (Големина : 120cm)

UXZDX Кадифен Играчки-Ајкула Полнети Животни Кадифен ToyAnimals Полнети Големи Кукли Hugging Перница Перница

DEN 5844.96

Пристапност
Во достапна форма

★Оваа симпатична мека кадифен играчки перница е најдобар подарок за фестивали и манифестации.Никој не може да го одбие Kawaii печат. ★Уникатен дизајн, не-токсични, совршен за да се стимулира децата имагинација и да се стимулира креативноста. ★Направени од најдобрите материјали, тој е направен од кожа-friendly свила и мека кадифен, кои ви даваат подобра допир.Тоа е супер меки и да се чувствува како да се преземаат на облак. ★ Стискаш мека кадифен да го намалите стресот; Служи како нап перница/перница/канцеларија пладне пауза перница/кадифен играчки за да ги задоволи вашите потреби. ★ Како домашна декорација, направи вашиот дом полн со љубов и топлина.Висина;100cm,120cm Embracing убавината на life This убаво стокмено, реални детали мека играчка, прави многу деца падне во љубов со разбирање и разбирање на симпатична придружни кадифен играчки.Дизајнирани да обезбедат среќа и образование за деца и возрасни, ние се обрне посебно внимание на детали за да се осигура дека овие меки играчки се како реална е можно.Оваа серија на препарирани животни е погоден за оние кои сакаат миленичиња или само љубов симпатична играчки.Играчка за љубителите на сите ageswill исто така, уживајте во детали на животот и на приложените факти.Погоден : Погодна за спалната соба, дневна соба, дом, канцеларија, итн.Канцеларијата за перници : да се намали работата на замор и да се релаксираат.

Главните карактеристики

Избор на клиент